Evlerine hırsız giren öğrenciler mağdur oldu-VİDEO
Elazığ'ta Gazetecilik Bölümünde okuyan üniversite öğrencilerinin evine hırsız girdi.
Evlerine hırsız giren öğrenciler mağdur oldu-VİDEO

Elazığ Fırat Üniversitesi Gazetecilik Bölümünde okuyan öğrencilerin evine hırsız girdi. Derslerde yardımcı olan ekipmanları kırılan öğrenciler, mağdur oldu.

HABERİN VİDEOSU


Okul sonrası eve gelen 2 öğrenci arkadaş, kimliği belirsiz hırsız veya hırsızların camı kırarak içeri girdiğini ve bir odadan ses geldiğini gördüler. Odaya giren öğrenciler, hırsızların, kırdıkları camdan hemen kaçtığını gördüler. O esnada dizüstü bilgisayarlarını ve fotoğraf makinelerini çalan hırsızlar, fark edildiklerini anlayınca bilgisayarı ve fotoğraf makinesini yere atarak olay yerinden hızla uzaklaştılar.

Fırat Üniversitesi Gazetecilik Bölümünde okuyan Mehmet Yörür, "Dün, saat 19.10 civarında eve geldim. Evde tüm ışıkların ve vestiyerlerin açık olduğunu gördüm. Daha sonra mutfağa yöneldim ve camın kırık olduğunu gördüm. Sonrasında ses duydum. Ses yan odadan geliyordu. Odaya yöneldiğimde ses kesildi. Biz öğrenciyiz ve evde 2 kişi kalıyoruz. Gazetecilik Bölümünde okuyoruz. Bir fotoğraf makinamız ve leptopumuz vardı. Leptopumuz da kırıldı. Derslerde yardımcı oluyordu." dedi.

Öğrencilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polisin, öğrencilere, 'Herhangi bir eşyanız çalınmadığı için işlem yapmamıza gerek yok. Zaten hırsızları yakalasak da bırakılacaklar.' şeklinde konuştukları belirtildi. (Mustafa Daştan – İLKHA)
Kategori: GÜNCEL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-