Kara 28 Şubat bazılarına halen daha devam ediyor

Murat POLAT

Kara adamlar kara bir gün belirlemişlerdi. Yükselen islamın sesi kesilmeli ve gençlerin islama yönelişleri önlenmeliydi. Gün be gün memleketin doğusundan batısına kadar İslam güç kazanmaktaydı. Bunun en net görüntüsü Refah Partisi iktidar olmuştu.

Asker kılıklı halk düşmanları, yazar görünümlü mürekkepleri kan kokan satılık mendeburlar, memleketin kanını emen sermaye sahibi vampirler el ele vermiş ve islamı yok etmeye karar vermişlerdi.

Ama bu defa direk ordu müdahale etmemeliydi. Öyle bir tezgah kurulmalıydı ki 1000 yıl sürmeliydi. Tankların Sincan`da yürütülmesi işaret fişeği olacaktı. Ardından medya yaygarayı basmalı her tarafı propaganda ateşiyle yakmalıydı. Başörtü takan, laikliğe yan bakan, Kur`an dersi veren alan, terörist diye yaftalanmalıydı, üniversiteden atılmalı, memur ise kaydı düşülüp beş parasız bırakılmalı veya yakalanmalıydı.

Hele ki doğudaki İslami yükseliş daha bir bastırılmalıydı. Bu yükseliş laik yobazlarla Hevallerini tedirgin etmişti. Camilerde Kur`an dersi alan minnacık çocuklar dahi işkenceye tabi tutulmalıydı. Doğuda sadece 20.000 çoğu çocuk işkence tornalarından geçirilme emriyle hareket ediliyordu. Yapılan propaganda ile bu gencecik fidanlar sırf Camiye gitme suçlamaları ile müebbet hapislere çarpıtılıyordu.

Kara adamlar kara gün olan 28 şubatta 1000 yıllık bir plan hazırlamışlardı. Bugün 28 Şubat ve o içerde müebbet alan gencecik fidanlar dede oldu. 28 Şubatçı Çevik Bir, Aydın Doğan, Reha Muhtar, Ali Kırca, Atv, Showtv, Kanald`ye ne mi oldu? Fil dişi kulelerde halen daha o gencecik fidanların zindan da dede olmalarını ellerindeki viskilerle izlemekteler.

Ha bizim muhafazakar iktidar partimiz ne yapıyor.  

Elhamdulillah Ergenekoncuları dışarı çıkardılar, yüksek tazminatlar ödeyip özür dilediler,

Fetöcüleri gariban takımı dışındakileri el altından bir bir salıyorlar,

 Aydın Doğan`ın vergi borcu yüzünden özel vergi afları çıkardılar.

Yusufi tutsaklar mı; “amaaan daha zamanı değil, Afrin çatışması, dünya bize karşı tek yumruk olmuş siz 300-500 adamı söyleyip duruyorsunuz” diyorsunuz bize…

Bizde açıkça şunu söylüyoruz; Rabbime and olsun ki o içerde suçsuzca yatanlar ve aileleri Rablerine el açıp yardım istedikleri müddetçe ve sizde onlara yardım etmediğiniz sürece hiçbir işiniz doğru gitmeyecektir. Eğer bu oyalama taktiğiniz devam ederse akibetiniz Ergenekon ve Fetöden farksız olmayacaktır. Her zaman diyorum “MAZLUMUN AHI İNDİRİR ŞAHI”

selam ve dua ile…

Paylaş: