Elâzığ Belediye Başkanı Şerifoğulları'ndan HÜDA PAR Elâzığ Başkanı Kavaklı'ya ziyaret

Elâzığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın, HÜDA PAR Elâzığ İl Başkanı Yasin Kavaklı'yı ziyaretinde kentin sorunları konuşuldu.

Elâzığ Belediye Başkanı Şerifoğulları'ndan HÜDA PAR Elâzığ Başkanı Kavaklı'ya ziyaret

Advert

HÜDA PAR İl Başkanlığında gerçekleşen görüşmede; şehrin gelişmesine dair yapılabilecekler konuşulurken her iki taraf da görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Gerçekleşen görüşmenin ardından değerlendirmelerde bulunan Şerifoğulları, "24 ay içerisinde Elâzığ Belediyesi olarak görev süreci içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaları anlatmak, aynı zamanda kalan görev süremiz boyunca da ilimizin kalkınması, gelişmesi ve daha müreffeh bir şehir haline gelebilmesi adına yapabileceğimiz projeler ile ilgili istişare etmek üzere bir aradayız." dedi.

Elâzığ Belediye Başkanı'ndan HÜDA PAR Elâzığ İlçe Başkanlığına ziyaret
İstişareye verdikleri önemin altını çizen Şerifoğulları, "Biz; HÜDA PAR İl Başkanımızın ve yönetim kurulu üyelerinin her zaman doğrunun ve haklının yanında olduğunu ve yapacağımız güzel işlerde yanımızda olacağını çok iyi biliyoruz. Aynı zamanda hata yaptığımız takdirde bizi en fazla eleştirecek siyasi teşkilatın bu teşkilat olduğunu da çok iyi biliyoruz." dedi.

Elâzığ Belediye Başkanı'ndan HÜDA PAR Elâzığ İlçe Başkanlığına ziyaret

Bundan sonraki süreçte de istişare noktasında Elazığ’ın menfaatleri doğrultusunda istişarelere önem vereceklerini ve önerilere açık olacaklarını belirten Şerifoğulları, kendilerini ağırladıklarından dolayı HÜDA PAR İl Başkanı Kavaklı’ya teşekkür etti.


HÜDA PAR İl Başkanı Yasin Kavaklı ise, bu ziyaretin kıymetli olduğunu ifade ederek, "Bugünkü ziyaretinde bizi, partimizi, üyelerimizi ve yönetim kurulumuzu bilgilendirmeleri son derece kıymetlidir. Belediye Başkanımızın seçim sürecinde vermiş olduğu vaatleri yakinen takip ediyoruz. Belediye Başkanımızın yapmış olduğu, Elâzığ'ın ve halkımızın faydasına olabilecek çalışmalara destek vereceğimizi ifade etmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Kavaklı, Elâzığ Belediye Başkanı Şerifoğulları'na yaptığı ziyaret nedeniyle teşekkür etti. (İLKHA)

Advert

Paylaş:
Advert