HDP yine sapkınlığa arka çıktı

​Aileye ve toplumsal değerlere düşmanlık yapan sapkın grupların, özellikle Kürt halkının oylarıyla bir konuma gelen HDP tarafından sürekli destek görmesi tepki çekiyor.

HDP yine sapkınlığa arka çıktı

Advert

Konvansiyonel ve yeni medya organlarını aktif bir şekilde kullanan küresel güçler, gerek Türkiye’de gerek İslam Dünyası’nda cinsel sapkınlığı normalleştirmek, merak duygusuyla özendirmek istiyor.

Özgürlük kılıfıyla pazarlanan sapkınlık, reklam kampanyaları, yürüyüşler, sinema filmleri ve hatta çizgi filmler yoluyla çocukların ve gençlerin zihinlerine yerleştirilmeye çalışılıyor.

Partilerinin isminde ‘halk’ kelimesi geçen fakat halka rağmen halk için anlayışını benimseyen ve her fırsatta halkın değerlerine düşmanlık eden HDP, sapkınlığa yine arka çıktı.

Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan HDP, "Özgürlük, sevgi, gökkuşağı, onur yasaklanamaz! "Normal" olan nefrete karşı yaşamı savunmaktır. #Pride kutlu olsun." ifadeleriyle birlikte sapkın güruhun fotoğrafına da yer verdi.

Bir çok sosyal medya kullanıcısı da paylaşıma yorum yazarak HDP'yi topa tuttu.

Kullanıcılardan bazıları HDP'ye oy verdiklerini ancak, toplumun değerlerine aykırı bir sapkınlığının desteklenmesinin kabul edilemez olduğunu ifade etti.

Bazı kullanıcılar da söz konusu paylaşımın kendilerini temsil etmediğini belirterek HDP'yi kınadıklarını belirtti.

Kullanıcılardan bazıları da HDP'ye, Kürt halkının haklarına sahip çıkmaları için oy verdiklerini, cinsel sapkınlara verilen desteğin halkın değerleriyle çeliştiğine dikkat çekti.

Bir çok sosyal medya kullanıcısı da Twitter üzerinden açılan #LGBTFaaliyetleriYasaklansın tagına yazarak tepkisini dile getirdi.

Açılan tagın kısa süre içerisinde Trend Topic olduğu görüldü. (İLKHA)

Advert

Paylaş: